ZACZAROWANA DOROŻKA to wyjątkowa w każdym calu placówka edukacyjna! Zapewniamy pełną, profesjonalną opiekę każdemu dziecku, również z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego. Przedszkole wyrosło na bazie Centrum Terapii Kompleksowej Egida, działamy od 2007 roku. Mentorem przedszkola jest Małgorzata Ciechomska neurologopeda i pedagog specjalny, twórca Festiwalu Teatralnego Totalnie Teatralnie, znana z działalności literackiej i  muzycznej, potrafiąca przełamać  niewiarę w to, że jest możliwe życie inne, niż tylko przeciętne, widząca w dzieciach więcej talentów i zdolności, niż rodzice dostrzec mogą :)

Nasze Przedszkolaki w ramach czesnego odbywają zajęcia teatralne, wokalne, muzyczne, ruchowe, językowe, rytmiczne, sensoryczne. Czytamy metodą sekwencyjną, prowadzimy eksperymenty małego odkrywcy oraz indywidualną terapię logopedyczną, pedagogiczną, integrację sensoryczną, rehabilitację z dziećmi z orzeczeniami o potrzebie kształcenia specjalnego. Wyposażamy ponadto każde dziecko w pełną wyprawkę przedszkolaka.

 

Do Państwa dyspozycji pozostają specjaliści z zakresu logopedii, pedagogiki specjalnej, wczesnego wspomagania rozwoju, integracji sensorycznej, fizjoterapii, rehabilitacji i psychologii (więcej informacji www.egida.org.pl).

 

 

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE TEATRALNE

ZACZAROWANA DOROŻKA

Ul. Żółkiewskiego 14, 05-827 Grodzisk Mazowiecki,

tel. 666503083
e-mail:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

www.zaczarowana-dorozka.pl

ING 66 1050 1924 1000 0090 7587 0189

 

Niepubliczne Przedszkole Teatralne "Zaczarowana Dorożka" w Grodzisku Mazowieckim